Generaller ve Muharebeler: Singapur izle

Ülke: 
Amerika
Filmin Dili: 

Açıklama

Hepsi birbirinden farklı formatta hazırlanmış olan altı bölümde iki komutanın kıran kırana mücadelesinin hikayesi, hamleler ve karşı hamlelerle birbirlerini alt etmeye çalışmaları anlatılıyor. Blöf ve karşı blöflerle dolu bu yetenek yarışında hem binlerce insanın hayatı, hem de kendilerinin ve siyasi liderlerinin itibarı söz konusu.

Singapur, El Alamein, Kursk, Stalingrad, Midway ve Bulge… Tüm bu savaşlar İkinci Dünya Savaşı’nın dönüm noktaları oldu. Orduların başındaki komutanlardan bazıları ise Rommel, Model, Montgomery, Chuikov, Yamashita ve Von Manstein gibi tüm zamanların en karizmatik askeri liderleriydi.

İlgili Filmler

Yapım yılı:
0 yorum yapıldı
IMDB Puanı:
Yapım yılı:
1 yorum yapıldı
IMDB Puanı:
Yapım yılı:
0 yorum yapıldı
IMDB Puanı:
Yapım yılı:
Tür:
2 yorum yapıldı
IMDB Puanı:
Yapım yılı: 2010
0 yorum yapıldı
IMDB Puanı: 7.9
Yapım yılı: 2004
Tür:
3 yorum yapıldı
IMDB Puanı: 7.8
Yapım yılı: 2010
0 yorum yapıldı
IMDB Puanı: 8.3
Yapım yılı: 2002
1 yorum yapıldı
IMDB Puanı: 8.1

Yorumlar

Sa, 10/22/2013 - 05:34
Teşekkürler Admin Bu Seriye de İyi Sardırdın Bizi. :)
Wermacht
Sa, 10/22/2013 - 21:50
rommel el alameyn-i de ekleyin (en sevdiyim general :) )
Ça, 10/23/2013 - 06:00
Yamashita'nın Komutasında Bulunan Askerlerin Yaptığı Aşırı Hareketler Sonucu Yamashita Cezalandırılıp Asılması Adaletin Yerini Bulması Açısından İyi Olmuş Sonuçta Savaşında Kuralları ve İşlenebilir Suçları Akabinde Bunlara Verilebilen Cezaları Var Uygulanmış Olması Buna İyi Bir Örnek Olmuş...
Yorumlarınızı saygı ve ahlaki durumlara ihtimam göstererek yapınız. Uyarımız devamın da bu tip davranış gösterenler IP 'den banlanırlar ve bir daha sitemizi ziyaret edemezler.